Praca zdalna Biura Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Krakowska

16.03.2020

Stowarzyszenie Metropolia Krakowska informuję, że z uwagi na stan epidemii od 16 marca 2020 r. do odwołania Biuro SMK pracuje w trybie zdalnym.

W razie jakichkolwiek spraw i pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.   Informujemy jednocześnie, że korespondencję pocztową można dostarczyć poprzez pozostawienie w skrzynce podawczej Stowarzyszenia dostępnej przy wejściu do budynku (wejście LE od strony ul. Reymana).

Telefony z Biura zostały przekierowane na telefony pracowników SMK.

Kontakt :

Sekretariat Biura SMK

 Paulina Wiercioch-Lipińska

 Tel : 12 34 18 512

e-mail : biuro@metropoliakrakowska.pl

Dyrektor SMK :

Daniel Wrzoszczyk

Tel : 537 371 213

e-mail : daniel.wrzoszczyk@metropoliakrakowska.pl

Kontakt z pracownikami :

Katarzyna Babulska: tel. 12 34 18 574, e- mail: katarzyna.babulska@metropoliakrakowska.pl

Karolina Romańska- Krok: tel. 12 34 18 570, e-mail: karolina.romanska-rok@metropoliakrakowska.pl

Julita Ewert – Stawowy: tel. 12 34 18 573, e-mail: julita.ewert-stawowy@metropoliakrakowska.pl

Maria Piątkowska: tel. 13 34 18 572, e-mail:  maria.piatkowska@metropoliakrakowska.pl

Katarzyna Surma: tel. 12 34 18 546, e-mail: katarzyna.surma@metropoliakrakowska.pl

Martyna Kierska: tel. 12 34 18 590, e-mail: martyna.kierska@metropoliakrakowska.pl

Paweł Chałupczak: tel. 12 34 18 548, e-mail: pawel.chalupczak@metropoliakrakowska.pl

Paweł Guzek: tel. 12 34 18 547, e-mail: pawel.guzek@metropoliakrakowska.pl

Wojciech Winiarski: tel. 12 34 18 597, e-mail: wojciech.winiarski@metropoliakrakowska.pl

Mieczysław Bętkowski: tel. 12 63 07 629, e-mail: mieczyslaw.betkowski@metropoliakrakowska.pl