Druga edycja Konkursu Innovators under 35 Poland

01.03.2016

Stowarzyszenie Metropolia Krakowska informuje, że rusza druga edycja Innovators under 35 Poland, prestiżowego międzynarodowego konkursu skierowanego do młodych liderów nowych technologii.

Nagroda “Innovators Under 35” to tytuł honorowy przyznawany przez MIT Technology Review, najstarszy na świecie magazyn technologiczny wydawany przez Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby w wieku poniżej 35 lat mające do zaprezentowania innowacyjny projekt technologiczny w dziedzinach takich jak internet, hardware, software, biotechnologia, nanotechnologia, telekomunikacja, transport i energetyka.


Konkurs “Innovators Under 35”
wyłania młodych liderów w różnych dziedzinach nowych technologii którzy poprzez swoją pracę przyczyniają się do rozwiązania globalnych problemów oraz poprawy jakości życia wielu osób na świecie.

“Innovators Under 35” nie tylko konkurs ale globalna, międzynarodowa społeczność łącząca i wspierająca utalentowanych innowatorów w wielu krajach na świecie, dzięki której mogą dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniem.

NABÓR DO KONKURSU TRWA DO 14 KWIETNIA 2016 ROKU.

Szczegółowe informacje nt Konkursu można uzyskać na stronie internetowej Konkursu»

Formularz zgłoszeniowy»
 

Źródło: http://www.transfer.edu.plLink prowadzi do serwisu zewnętrznego