Wejdź na mapę krakowskiej gastronomii!

27.10.2020

„Branża gastronomiczna w Krakowie” to interaktywna mapa lokali gastronomicznych, które działają pomimo trudności związanych z obostrzeniami w pandemii. Serwis prezentuje informacje o restauratorach oferujących swoje produkty i usługi w poszczególnych dzielnicach Krakowa.

>> WYŚWIETL MAPĘ <<

Kto może skorzystać?

Mapa dostępna jest bezpłatnie i może z niej korzystać każdy. Dedykujemy ją w szczególności:

  • przedsiębiorcom z sektora gastronomicznego, którzy pomimo pogarszającej się sytuacji w kraju i w regionie nadal świadczą swoje usługi;
  • mieszkańcom, którzy chcą skorzystać z oferty gastronomicznej dostępnej w najbliższej okolicy.

Jak znaleźć się na mapie?

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wypełnić krótką ankietę.

Jak działa mapa?      

Na interaktywnej mapie Krakowa zostały oznaczone podmioty z branży gastronomicznej, której zgłosiły się do serwisu. Na mapie wskazane są ich lokalizację, branża, podstawowe informacje na temat oferty i dane kontaktowe. W celu zapoznania się z tymi informacjami, należy kliknąć w środek symbolu oznaczającego lokalizację interesującego Cię podmiotu oraz poczekać na podświetlenie.

Jak powstał serwis?

Dane zasilające serwis interaktywną mapę wydzielone zostały z danych serwisu Jestem AKTYWNY – to serwis mapowy zawierający różnorodne podmioty gospodarcze aktywnie działające. Przygotowana przez miasto mapa lokali gastronomicznych powstała w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców. Miasto na bieżąco aktualizuje bazę podmiotów serwisu na podstawie napływających zgłoszeń.

źródło: kraków.pl