Postaw na Innowacje z Metropolią Krakowską!

26.05.2021

Czym jest Małopolski Festiwal Innowacji?

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia uczestnicy rozmawiają o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznają wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzają wyjątkowe miejsca, dowiadują się jak skomercjalizować swoje pomysły.

W tym roku MFI odbędzie się już po raz 11 w dniach 21-27 czerwca. Również Stowarzyszenie Metropolia Krakowska zostało partnerem tego wspaniałego wydarzenia i przygotowało dla przedsiębiorców spotkanie informacyjne.

Postaw na Innowacje z Metropolią Krakowską!

Już 23 czerwca 2021 r. o godzinie 10:00 zapraszamy firmy, które mają pomysły na nowe, innowacyjne rozwiązania i poszukują możliwości ich sfinansowania z Funduszy Europejskich oraz firmy, które dopiero poszukują swojej ścieżki rozwoju na drodze do innowacji.

Podczas webinarium przedstawimy możliwości wsparcia innowacyjnych pomysłów z wykorzystaniem Funduszy Europejskich. Omówione zostaną: zasady wsparcia w ramach funduszy Ventrure capital, Bonów na innowacje, pilotażu Przemysł 4.0 oraz przydatne narzędzia i ścieżki wsparcia, z których można korzystać przy określaniu potrzeb, oczekiwań i potencjału innowacyjnego firmy, a także tworzenia innowacyjnego projektu (SPIN, STEP i Innovation Coach).

Co zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na biznesowej stronie Metropolii Krakowskiej.